Mecz Polski z Albanią przerwany przez sędziego! Kibice rzucali butelkami w piłkarzy [WIDEO]

Screen z TV
Reprezentacja Polski w 77. minucie wyszła na prowadzenie w spotkaniu z Albanią w Tiranie. Po golu Karola Świderskiego kibice zaczęli rzucać butelkami w reprezentantów Polski. Arbiter natychmiast przerwał mecz.
Atmosfera w Tiranie od początku była niezwykle napięta. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem kibice gospodarzy rzucili się na będących pod stadionem polskich fanów. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Spotkanie w Albanii było bardzo wyrównane. Z biegiem czasu przewagę zaczęli jednak zyskiwać reprezentanci Polski. Albańskim kibicom nie do końca się to podobało.
Jeszcze przy wyniku 0:0 butelki poleciały w stronę chcącego wykonać rzut rożny Piotra Zielińskiego. Wówczas arbiter na chwilę przerwał spotkanie i zgłosił incydent arbitrowi techniczemu.
W 77. minucie "Biało-Czerwoni" wyszli na prowadzenie. Wówczas Mateusz Klich posłał świetne podanie do Karola Świderskiego, a ten wpakował piłkę do siatki.
W stronę cieszących się Polaków od razu poleciały kolejne butelki. Robert Lewandowski starał się uspokoić miejscowych kibiców. Arbiter błyskawicznie zareagował.
Prowadzący to spotkanie Clement Turpin natychmiast przerwał spotkanie i zaprosił piłkarzy obu drużyn do szatni. Spiker kilkukrotnie poprosił kibiców o to, aby się uspokoili. Ostatecznie po 20-minutowej przerwie spotkanie zostało wznowione. Polacy wygrali je 1:0.
Maciej Pietrasik12 Oct 2021 · 22:31