Finlandia pokonała Danię! Sensacja w cieniu dramatycznych scen [WIDEO]

Dania przegrała 0:1 z Finlandią. Wynik jednak nie miał dziś większego znaczenia.
TUTAJ przeczytasz relację z tego spotkania.
Sport zszedł na dalszy plan ze względu na wydarzenia z końcówki pierwszej połowy. Wtedy Christian Eriksen padł nieprzytomny na murawę. Duńczyk doznał ataku serca.
Na szczęście lekarzom udało się uratować pomocnika, który został przewieziony do szpitala. Eriksen jest świadomy, oddycha i może mówić.
Mecz na kilkadziesiąt przerwano. Później został jednak wznowiony, co spotkało się z ogromną krytyką. Media donoszą, że sam Eriksen poprosił kolegów, aby dokończyli spotkanie.
W 60. minucie Finowie wyszli na prowadzenie. Joel Pohjanpalo wykorzystał wrzutkę Jere Uronena i głową pokonał Kaspera Schmeichela.
Na kwadrans przed końcem spotkania arbiter podyktował rzut karny dla Danii. Do piłki podszedł Hojbjerg, ale nie zamienił okazji na gola. Jego strzał obronił dobrze dysponowany Hradecky.
Ostatecznie Finowie wygrali z Duńczykami 1:0. Ich pozostałymi rywalami w grupie są Belgowie i Rosjanie.
Adam Kłos12 Jun 2021 · 21:29