Skandal podczas meczu Widzewa Łódź! Sektor kibiców ostrzelany przez pseudofanów GKS-u Katowice [WIDEO]

Screen Twitter
Mecz Fortuna I Ligi między GKS-em Katowice a Widzewem Łódź został przerwany. Powodem takiej decyzji było skandaliczne zachowanie kibiców.
Środowe stracie na zapleczu Ekstraklasy było dalekie od spokoju. W drugiej połowie kibice GKS-u Katowice postanowili "pomóc" swoim zawodnikom, którzy przegrywali 0:1 z Widzewem Łódź.
Ich wsparcie nie ograniczyło się jednak do przyśpiewek i energicznego dopingu, lecz do skandalicznej postawy, która zagrażała życiu fanom przyjezdnych oraz samym zawodnikom.
Ostatecznie mecz udało się wznowić, lecz sytuacja na trybunach w Katowicach nadal jest bardzo gorąca.
Hubert Kowalczyk06 Apr 2022 · 22:33
Źródło: Rafał Musioł