Medalista olimpijski otrzymuje groźby. "Rosyjski patrol śmierci jest na moim tropie"

Sebastian Samuelsson
Źródło zdjęcia: Leonard Zhukovsky / shutterstock.com

Sebastian Samuelsson, medalista olimpijski w biathlonie, otrzymał list z pogróżkami. Napisano w nim, że poluje na niego rosyjski patrol śmierci.

Samuelsson wielokrotnie udzielał krytycznych komentarzy na temat dopingu w rosyjskim sporcie. Protestował nie tylko słowem, ale też czynem. W marcu zrezygnował z występu podczas zawodów Pucharu Świata w Tiumeni.

- Otrzymałem pocztą elektroniczną kilka wiadomości, w których nadawcy grożą mi śmiercią i informują, że rosyjski patrol śmierci jest na moim tropie. Jeżeli nie zapłacę równowartości trzech bitcoinow zostanę zabity - powiedział Samuelsson.

Szwed był sensacją rywalizacji biathlonistów podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczang. Zdobył na nich srebrny medal w biegu na dochodzenie i złoto wraz z kolegami ze sztafety.

Źródło: onet.pl

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.