Memphis Depay już błyszczy w FC Barcelonie. Holender bawił się w sparingu ze Stuttgartem [WIDEO]

FC Barcelona wygrała w meczu towarzyskim z VfB Stuttgart 3:0. W jej barwach błyszczał Memphis Depay.
Ronald Koeman wciąż nie ma do dyspozycji pełnego składu. Holender nie mógł skorzystać m.in. z Leo Messiego, Sergio Aguero czy Pedriego. Pod ich nieobecność szanse dostają młodzi piłkarze. Od pierwszej minuty zagrali Gavi, Nico Gonzalez i Demir.
Barcelona objęła prowadzenie w 21. minucie. Depay opanował długie podanie z głębi pola od de Jonga, wymanewrował próbującego interweniować obrońcę i mocnym uderzeniem trafił do bramki.
Holender miał też udział przy drugim golu - wraz z Griezmannem wziął udział w akcji, którą trafieniem zwieńczył Demir.
W drugiej połowie padł tylko jeden gol. Rzut karny na gola zamienił Riqui Puig.
Marcin Karbowski31 Jul 2021 · 21:02
Źródło: Twitter