Menadżer Get Well Toruń: Wróciłem z dalekiej podróży po fali krytyki, jaka spadła

Zaległy mecz w Rybniku w sobotę, Falubaz podejmie Spartę dopiero 6 maja
Źródło zdjęcia: Marcin Baran, wikipedia

Menadżer Get Well Toruń Jacek Frątczak odetchnął z ulgą po zwycięstwie nad forBET Włókniarzem Częstochowa 50:40 w spotkaniu ósmej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

"Anioły" wywalczyły również bonus za nieznacznie lepszy bilans w dwumeczu z "Lwami" i zwiększyły sobie szanse na udział w fazie play off.

- Dzięki pomocy rodziny, najbliższych i psychologa wróciłem z dalekiej podróży po fali krytyki, jaka spadła - wyznał Frątczak w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

- Dokonaliśmy kilka korekt technicznych, nawet przy przygotowaniu sprzętu do obsługi toru i nawierzchnia w Toruniu była taka, o jakiej marzyłem. Do tego było świetne ściganie i zawodnicy Get Well dyktujący warunki na starcie - podkreślił opiekun "Aniołów".

- Wątpię, że zostanę w Toruniu, ponieważ przez ostatnie tygodnie wyleczyłem się z żużla. Mówię to wprost. Parę dni temu dostałem wiadomość o 6:20 od Jacka Holdera. Martwił się, bo chłopaki donoszą, że się nie uśmiecham, chodzę struty, a mam być pozytywnie nastawiony. Mam robić swoje, a drużyna zrobi swoje - podsumował Frątczak.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.