Menedżer Stoke: Zasługiwaliśmy na zwycięstwo

rovers.co.uk
Stoke City zremisował na wyjeździe z Leicester City 1:1 w sobotnim meczu Premier League. Paul Lambert, menedżer „The Potters”, nie był do końca zadowolony z takiego wyniku.
Jego podopieczni na przerwę schodzili prowadząc. Gola dla nich strzelił pod koniec pierwszej połowy Xherdan Shaqiri. W drugiej odsłonie „Lisy” wyrównały. Fatalny błąd popełnił Jack Butland. Bramkarz Stoke City w prostej sytuacji chciał złapać piłkę po dośrodkowaniu, ale uczynił to tak niefortunnie, że wrzucił sobie futbolówkę do własnej bramki.
- Mam mieszane uczucia. Uważam, że zasługiwaliśmy na zwycięstwo. Mieliśmy świetne sytuacje, aby wygrać. Leicester City niedawno byli jednak mistrzami, są czołową drużyną - powiedział Lambert, cytowany przez „BBC”.
Jak ocenił błąd Butlanda? - On jest w tej chwili najlepszym bramkarzem w Wielkiej Brytanii. Popełnia błędy, ale to są takie rzeczy, które sprawią, że będzie silniejszy. Niedługo potem popisał się doskonałą obroną. Nie boję się o Jacka Butlanda, ponieważ jest on czołowym bramkarzem - podkreślił.
Jego podopieczni plasują się na 19. miejscu i mają na swoim koncie 26 punktów. Ich kolejnym ligowym rywalem będzie Southampton FC.