Middlesbrough sprawiło kolejną niespodziankę! Faworyt wyrzucony z Pucharu Anglii [WIDEO]

Middlesbrough sprawiło kolejną niespodziankę w Pucharze Anglii. Tym razem przedstawiciel Championship wyeliminował Tottenham. Wygrał z nim 1:0.
Middlesbrough w czwartej rundzie wyrzuciło za burtę rozgrywek Manchester United. Na Old Trafford świętowało po wygranej serii rzutów karnych.
Tym razem drużyna prowadzona przez Chrisa Wildera mogła cieszyć się na własnym stadionie. Gola na wagę awansu do ćwierćfinału strzeliła już w dogrywce.
W 107. minucie piłkę w polu karnym otrzymał Coburn i mocnym uderzeniem wpakował ją do siatki. 19-latek pojawił się na boisku zaledwie jedenaście minut wcześniej.
- Co za historia w Pucharze Anglii! Middlesbrough runda po rundzie eliminuje: Arsenal, Manchester United, a teraz Tottenham. Wielki Chris Wilder. A Antonio Conte ma kolejny problem - komentował nasz dziennikarz Maciej Łuczak.
Marcin Karbowski01 Mar 2022 · 23:27