Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Middlesbrough urwało punkty Manchesterowi City po golu w samej końcówce

5 lis 2016 | 18:09 13
Źródło zdjęcia: Dmytro Larin/Shutterstock
Manchester City tylko zremisował u siebie Middlesbrough FC 1:1 w sobotnim meczu 11. kolejki angielskiej Premier League.

Gola dla "Obywateli" strzelił tuż przed przerwą Sergio Aguero - jego 150 dla City. Kiedy wydawało się, że podopieczni Josepa Guardioli będą mogli dopisać sobie trzy punkty, to zupełnie niespodziewanie wyrównał w doliczonym czasie gry Marten de Roon.

Manchester City jest liderem Premier League, o punkt wyprzedza Arsenal i Liverpool, ale oba zespoły rozegrały o mecz mniej - "The Reds" zmierzą się jutro z Watford FC, a "Kanonierzy" stoczą derbowy pojedynek z Tottenhamem.

W następnej kolejce "The Citizens" zagrają na wyjeździe z Crystal Palace. Natomiast zespół prowadzony przez Aitora Karankę plasuje się na 14. lokacie i w przyszłej kolejce zmierzy się z Chelsea.

W innym spotkaniu AFC Bournemouth, z Arturem Borucem w bramce, przegrał z Sunderlandem AFC 1:2. Drużyna polskiego golkipera prowadziła po trafieniu Dana Goslinga. Do remisu doprowadził jeszcze w pierwszej połowie Victor Anichebe. Po przerwie w zespole gości czerwoną kartkę otrzymał Steven Pienaar. To jednak przyjezdni sięgnęli po zwycięstwo. Boruca pokonał strzałem z rzutu karnego Jermain Defoe.

*****
Wyniki sobotnich meczów w Premier League rozegranych o godzinie 16.00:

Manchester City - Middlesbrough FC 1:1 (1:0)
Bramki: Aguero 43 - De Roon 90+1.

AFC Bournemouth - Sunderland AFC 1:2 (1:1)
Bramki: Dan Gosling 11 - Anichebe 33, Defoe 74 (rzut karny).
Czerwona kartka: Pienaar 59 - za drugą żółtą (Sunderland).

Burnley FC - Crystal Palace Londyn 3:2 (2:0)
Bramki: Vokes 2, Gudmundsson 14, Barnes 90+4 - Wickham 60, Benteke 81 (rzut karny).

West Ham United Londyn - Stoke City FC 1:1 (0:0)

-8
Jak Liverpool będzie grał tak jak teraz to może wygrać Premier League z przewagą kilku punktów nad Manchesterem City.
5 lis 2016 | 18:28
+8
Oby, niech Klopp pokaże Głardioli i Murinio co to znaczy trener z jajami i drużyną a nie zlepek gwiazdeczek.
5 lis 2016 | 19:48
+2
Bardzo bym się ucieszył:)
5 lis 2016 | 18:19
+6
Jeśli to czytasz to miej świadomość, że w tej samej chwili jakiś Mietek informuje w domu dzieci, że nie będą nic jadły przez tydzień, bo kupon nie wszedl.
+7
Remis na własne życzenie, w drugiej połowie spuścili z tonu, Aguero zmarnował setę i tak się kończy ignorowanie przeciwnika
5 lis 2016 | 18:15
+1
nie ukrywam że mnie to cieszy. Niech Guardiola się przekona że Premier League to nie jest Bundesliga i tu nikt się przed nim nie rozłoży . Oby mistrzem zostało LFC . City jest cholernie przereklamowane
5 lis 2016 | 18:22
-2
Chcesz aby mistrzem został Liverpool ? Widziałem w Twoim profilu , że jesteś kibicem Chelsea - to co z Ciebie za kibic jeśli kibicujesz przeciwnikowi Twojego klubu ?

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!