Miedź Legnica i Olimpia Grudziądz podzieliły się punktami

sport.lca.pl
Cztery gole zobaczyli kibice w pierwszym niedzielnym meczu 9. kolejki Fortuna 1. Ligi. Miedź Legnica zremisowała u siebie z Olimpią Grudziądz 2:2.
Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli goście, którzy już po kwadransie gry byli na dwubramkowym prowadzeniu. Wynik otworzył Remigiusz Szywacz, a na 2:0 podwyższył Joao Augusto.
Przed końcem pierwszej połowy kontaktowego gola strzelił Paweł Zieliński. Trzy minuty po przerwie do remisu doprowadził Marquitos. Po tym remisie podopieczni Dominika Nowaka zajmują szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 14 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Natomiast zespół prowadzony przez Jacka Trzeciaka zgromadził 10 "Oczek" i plasuje się na 16. pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza.