Mierzejewski znów błysnął. Gol i asysta Polaka [VIDEO]

YouTube
Sydney FC pokonał na wyjeździe Perth Glory 3:2 w czwartkowym meczu 25. kolejki australijskiej A-League. Gola i asystę zanotował w zespole gości Adrian Mierzejewski.
Przyjezdni objęli prowadzenie już w 12. minucie. Wynik otworzył Mierzejewski. Gol Polaka na początku skrótu.
Przed upływem pół godziny gry na 2:0 trafił Bobo, wykorzystując rzut karny. Brazylijczyk przed przerwą zdobył swoją drugą bramkę, po podaniu Mierzejewskiego.
Polak opuścił murawę w 76. minucie. Kilka chwil wcześniej gospodarze strzelili gola na 1;3. Jego autorem był Adam Taggart. Ten sam zawodnik zmniejszył jeszcze rozmiary porażki w samej końcówce spotkania.
Sydney FC jest liderem tabeli z 58 punktami na koncie. Nad drugim Newcastle Jets ma 11 "oczek" przewagi. Natomiast Peerth Glory plasuje się na ósmej pozycji ze zdobytymi 29 punktami.