Milan odpadł z Ligi Europy! Zadecydował kontrowersyjny rzut karny [WIDEO]

screen z tv
AC Milan odpadł z Ligi Europy. Drużyna Gennaro Gattuso w decydującym meczu przegrała z Olympiakosem Pireus 1:3.
Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Lepiej zaczęli ją gospodarze, którzy po godzinie gry objęli prowadzenie po golu Pape Abou Cisse. Dziesięć minut później gospodarze cieszyli się drugi raz - piłkę do własnej siatki wpakował Cristian Zapata.
Kolumbijczyk zrehabilitował się chwilę później, gdy strzelił już do bramki Olympiakosu. Taki wynik - porażka jednym golem - dawał awans Milanowi.
Goście nie potrafili jednak utrzymać korzystnego rezultatu do końca meczu. Trzeciego gola stracili w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach - po wątpliwym rzucie karnym dla Greków. Zdaniem sędziego Ignazio Abate sfaulował Vasilisa Torosidisa.
Jedenastkę pewnie wykorzystał Konstantinos Fortounis. Milan mimo zdecydowanych ataków - w końcówce w polu karnym pojawił się nawet Pepe Reina - nie potrafił strzelić gola na wagę awansu do kolejnej rundy.
Kamil Kaczmarek13 Dec 2018 · 23:15