Milik nie przestaje strzelać. Dwie bramki w sparingu Napoli z Carpi [VIDEO]

Dmytro Larin / Shutterstock.com
Arkadiusz Milik nie przestaje strzelać. Reprezentant Polski zdobył dwie bramki dla Napoli w sparingowym meczu z Carpi. Jego drużyna wygrała 4:1.
Milik na boisku pojawił się w drugiej połowie. Gole strzelał dopiero w końcówce spotkania. Szczególnie urodziwe było pierwsze trafienie. W 82. minucie Polak huknął zza pola karnego w górny róg bramki rywali.
Cztery minuty później Milik strzelił drugiego gola. Tym razem było łatwiej - wpakował piłkę do pustej bramki. Pozostałe gole dla Napoli strzelili Jose Callejon i Adam Ounas.
- To dla mnie ważne, aby zapoznawać się z boiskiem i bramką, odkąd wróciłem po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. To był jednak tylko mecz towarzyski, te najważniejsze dopiero przyjdą - powiedział Milik po spotkaniu.
Milik podczas przygotowań do nowego sezonu jest w dobrej formie strzeleckiej. W trzech sparingach zdobył już siedem bramek.
W meczu Napoli z Carpi zagrał też drugi z Polaków. Piotr Zieliński spędził na boisku całą pierwszą połowę.
Źródło: interia.pl