Milik tym razem bez gola. Remis Fiorentiny z Napoli

Milik tym razem bez gola. Remis w meczu Fiorentiny z Napoli
Oleksandr Osipov / shutterstock.com
ACF Fiorentina zremisowała przed własną publicznością z SSC Napoli 0:0 w pierwszym sobotnim meczu 23. kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio Artemio Franchi w podstawowym składzie gości wybiegł na murawę Piotr Zieliński. Pomocnik reprezentacji Polski w drugiej połowie ujrzał żółtą kartkę.
Siedemnaście minut po zmianie stron na boisku pojawił się również Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski zastąpił wówczas Belga Driesa Mertensa.
Obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych okazji, ale ostatecznie Alban Lafont i Alex Meret zachowali czyste konta.
"Viola" po czwartym podziale punktów z rywalami w pięciu ostatnich spotkaniach umocniła się nieznacznie na dziewiątym miejscu w tabeli. "Błękitni" z Kampanii zremisowali natomiast dopiero po raz czwarty w tym sezonie i pozostaną na drugiej lokacie w klasyfikacji.