Milik wszedł i strzelił! Przepiękny gol polskiego napastnika! [VIDEO]

Oleksandr Osipov/Shutterstock
Sampdoria przegrała na własnym boisku z Napoli 0:2. Bohaterem meczu został Arkadiusz Milik, który zdobył przepiękną bramkę.
Milik pojawił się na boisku w 71. minucie gry i kilkadziesiąt sekund później wpisał się na listę strzelców.
Polak kapitalnie uderzył zza pola karnego i nie dał najmniejszych szans bramkarzowi rywali. Komentatorzy spotkania podkreślili, że było to najładniejsze trafienie Polaka na włoskich boiskach.
Dla polskiego napastnika to czwarta bramka w ligowych rozgrywkach w tym sezonie.
Wynik spotkania w 80. minucie spotkania ustalił Raul Albiol.
Na Stadio Comunale Luigi Ferraris w podstawowym składzie gospodarzy wybiegli na murawę Bartosz Bereszyński, Karol Linetty oraz Dawid Kownacki. Wśród gości od pierwszych minut grał Piotr Zieliński.
Zespół z Kampanii po tym zwycięstwie pozostanie do końca sezonu na drugim miejscu w tabeli. Siódme z rzędu mistrzostwo Włoch zapewnił sobie bowiem w niedzielny wieczór Juventus Turyn.