Milik wszedł z ławki i zaliczył asystę! Skromna wygrana Napoli [VIDEO]

facebook.com/SSCNapoli
Piłkarze SSC Napoli wygrali u siebie z ACF Fiorentina 1:0 (0:0) w drugim sobotnim meczu czwartej kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio San Paolo między słupkami gości wybiegł na murawę Bartłomiej Drągowski. Polskiego bramkarza dopiero jedenaście minut przed końcem zdołał pokonać strzałem z kilku metrów Lorenzo Insigne, któremu świetnie zagrywał w pole karne Arkadiusz Milik.
Napastnik reprezentacji Polski pojawił się na murawie trzynaście minut po zmianie stron, zastępując Belga Driesa Mertensa. Od pierwszego gwizdka w ekipie "Błękitnych" grał natomiast Piotr Zieliński, który sześć minut przed przerwą ujrzał żółtą kartkę.
Dzięki trzeciej wygranej w sezonie zespół z Kampanii przesunął się na drugą lokatę w tabeli. Drużyna z Toskanii doznała natomiast pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i spadła na czwarte miejsce w klasyfikacji.