Minimalna wygrana Manchesteru United

kayintveen/Shutterstock
Watford FC przegrał na swoim stadionie z Manchesterem United 1:2 (0:1) w meczu 13. kolejki Premier League. Komplet punktów "Czerwonym Diabłom" zapewniło samobójcze trafienie Troy'a Deeney'a, który trafił do własnej siatki w doliczonym czasie gry.

Podopieczni Louisa van Gaala lepiej rozpoczęli to spotkanie i już w 11. minucie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Memphis Depay. Holender wykorzystał dośrodkowanie Andera Herrery i strzałem z powietrza pokonał Heurelho Gomesa.

W końcówce spotkania Watford doprowadził do wyrównania. W polu karnym faulowany był Odion Ighalo, a "jedenastkę" na gola zamienił Troy Deeney. Cztery minuty później Anglik wbił piłkę do własnej siatki po zagraniu Bastiana Schweinsteigera, dzięki czemu trzy punkty trafiły do Manchesteru.

Dzięki wygranej, "Czerwone Diabły" zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli Premier League. Podopieczni Lousia van Gaala mają na swoim koncie 27 punktów, z kolei piłkarze "Szerszeni" wywalczyli do tej pory 16 "oczek" i znajdują się na 11. pozycji w klasyfikacji.