Minimalna wygrana SPAL, cały mecz Cionka

MediaPictures.pl/Shutterstock
Piłkarze SPAL 2013 pokonali przed własną publicznością Bologna FC 1:0 (0:0) w pierwszym sobotnim meczu 27. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Jedynego gola na Stadio Paolo Mazza strzelił Alberto Grassi. Włoski pomocnik w 48. minucie oddał mocny strzał sprzed linii pola karnego i zdołał pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.
Goście spotkania już od 10. minuty grali w osłabieniu, bowiem Geancarlo Gonzalez za faul został ukarany czerwoną kartką.
Całe spotkanie w barwach ekipy "Spallini" rozegrał Thiago Cionek. To piąty mecz, jaki reprezentant Polski rozegrał w tym sezonie w Serie A.
Podopieczni Leonardo Sempliciego zajmują obecnie 17. miejsce w ligowej tabeli, z kolei zawodnicy Roberto Donadoniego plasują się na 12. pozycji.