MLS: Badji zapewnił zwycięstwo Colorado Rapids

YouTube
Colorado Rapids pokonali u siebie Philadelphia Union 3:0 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Bohaterem spotkania został Dominique Badji, który strzelił trzy gole.
W pierwszej połowie kibice na Dick's Sporting Goods Park nie zobaczyli ani jednej bramki. Wynik otworzył w 53. minucie Badji. Ten sam zawodnik trafił na 2:0 w 61. minucie.
Amerykański napastnik skompletował hattricka w samej końcówce. W 87. minucie ustalił wynik spotkania.
Drużyna z Colorado zajmuje siódme miejsce w Konferencji Zachodniej z czterema na punkcie. W następnym meczu zagra na wyjeździe z FC Dallas.
Natomiast zespół z Filadelfii plasuje się na siódmej pozycji na Wschodzie z czterema "oczkami" na koncie. W kolejnym spotkaniu podejmie San Jose Earthquakes.
*****

Wyniki sobotnich meczów MLS:
Colorado Rapids - Philadelphia Union 3:0 (0:0)

Bramki: Badji 53, 61, 87.
Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 4:3 (0:2)

Bramki: Lleget 61, Pontius 73, Ibrahimović 77, 90+1 - Vela 5, 26, Steres 48 (sam.).
Columbus Crew - Vancouver Whitecaps 1:2 (1:0)

Bramki: Zardes 29 - Shea 51, Kamara 78.
Chicago Fire - Portland Timbers 2:2 (0:1)

Bramki: Nikolić 50, Vincent 84 - Valeri 6, Blanco 55.
Minnesota United - Atlanta United 0:1 (0:1)

Bramka: Calvo 3 (sam.).

Czerwona kartka: Gonzalez 38 - za drugą żółtą (Atlanta United).
San Jose Earthquakes - New York City 1:2 (1:0)

Bramki: Quintana 3 - Tinnerholm 49, Moralez 60.
Houston Dynamo - New England Revolution 0:2 (0:1)