MLS: Czwarte z rzędu zwycięstwo New York City FC

lev radin/Shutterstock
New York City FC pokonał u siebie Minnesota United 3:1 (1:1) w jedynym czwartkowym spotkaniu Major League Soccer.

Na Yankee Stadium prowadzenie gościom zapewnił po dziewięciu minutach gry z bliska Christian Ramirez. Wyrównał siedem minut przed przerwą płaskim strzałem z pola karnego Kanadyjczyk Alexander Callens Asin.

Siedem minut po zmianie stron Rodney Wallace znakomicie dośrodkował w pole karne i Anglik Jack Harrison efektownym uderzeniem głową zdobył dla gospodarzy drugiego gola.

Jedenaście minut później sukces nowojorczyków przypieczętował po kapitalnej indywidualnej akcji Hiszpan David Villa Sanchez.

Dzięki czwartej wygranej z rzędu podopieczni Patricka Vieiry umocnili się na trzecim miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej. "The Loons" doznali natomiast dziesiątej porażki w bieżących rozgrywkach i są na dziewiątej pozycji w klasyfikacji Konferencji Zachodniej.