MLS: Kolejne trafienie Nikolicia, remis Chicago Fire [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Philadelphia Union rozbiła u siebie New York Red Bulls 3:0 (0:0) w sobotnim meczu Major League Soccer.  Los Angeles Galaxy zremisowało z Chicago Fire, bramkę dla gości zdobył Nemanja Nikolić.

W innym meczu już w 16 minucie na 2:0 dla Chicago Fire podwyższył Nemanja Nikolić (dla którego to już 6 gol w dziewiątym spotkaniu), ale w drugiej połowie gospodarzom udało się odrobić straty i starcie zakończyło się remisem.

Na pozycje lidera awansował Toronto FC. Zespół z Ontario pokonał na wyjeździe broniących tytułu Seattle Sounders 1:0 i odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu.

Jedyną bramkę na CenturyLink Field zdobył z rzutu karnego Jozy Altidore. Ekipa ze stanu Waszyngton po trzeciej porażce w sezonie jest siódma w tabeli Konferencji Zachodniej.