MLS: Kolejne zwycięstwo Columbus Crew

lev radin/Shutterstock
Columbus Crew pokonali u siebie DC United 3:1 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Wszystkie gole na MAPFRE Stadium zostały strzelone w pierwszej połowie.
Gospodarze objęli prowadzenie w 20. minucie. Bramkę zdobył Milton Valenzuela. Goście odpowiedzieli trafieniem Yamila Asada.
Końcówka pierwszej połowy należała jednak do miejscowych. Tuż przed przerwą gole strzelili Ricardo Clark oraz Perro Santos. W drugiej połowie kibice już goli nie zobaczyli.
Po tym zwycięstwie podopieczni Gregga Berhaltera są liderem Konferencji Wschodniej z trzema zwycięstwami i jednym remisem. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Vancouver Whitecaps.
Natomiast zespół prowadzony przez Bena Olsena plasuje się na ósmej pozycji ze zdobytymi dwoma "oczkami". Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Sporting Kansas City.