MLS: Pewna wygrana New York City

charnsitr/Shutterstock
New York City pewnie pokonał Montreal Impact 3:0 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Wszystkie gole zostały strzelone w drugiej połowie.
W pierwszych trzech kwadransach kibice na Yankee Stadium w Nowym Jorku kibice nie oglądali goli. Po godzinie gry wynik otworzył Jesus Medina. W 65. minucie rezultat podwyższył Ronald Matarrita. Na niecały kwadrans przed końcem zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Jonathan Lewis.
Drużyna z Nowego Jorku zajmuje drugie miejsce w Konferencji Wschodniej ze zdobytymi 37 punktami. W następnym meczu zagra z Columbus Crew.
Natomiast zespół z Kanady plasuje się na szóstej pozycji i ma na swoim koncie 24 "oczka". Jego kolejnym rywalem będzie San Jose Earthquakes.