MLS: Pewna wygrana Portland Timbers

Photo Works / Shutterstock.com
Piłkarze Portland Timbers wygrali przed własną publicznością z Los Angeles Galaxy 3:1 (2:1) w niedzielnym spotkaniu Major League Soccer.

Kibice zgromadzeni na Providence Park na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do piątej minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Liam Ridgewell.

Goście wyrównali niespełna 60 sekund później, a piłkę do siatki skierował Ema Boateng. Asystę przy tej bramce zanotował Joao Pedro.

Miejscowi ponownie prowadzili w 33. minucie, gdy bramkarza przyjezdnych pokonał Diego Valeri. Wynik rywalizacji ustalił Alvas Powell, któremu asystował Fanendo Adi.

Portland Timbers zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej MLS. Podopieczni Caleba Portera mają na swoim koncie 34 punkty, z kolei Los Angeles Galaxy zdobyło do tej pory 23 "oczka" i znajduje się na dziewiątej pozycji.