MLS: Udana pogoń Orlando City

YouTube
Orlando City Soccer Club pokonali u siebie Portland Timbers 3:2 (0:1) w pierwszym niedzielnym meczu 6. kolejki rozgrywek Major League Soccer.
Dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym po godzinie gry zapewnili Argentyńczyk Diego Valeri, który wykorzystał rzut karny oraz Nowozelandczyk Bill Tuiloma, któremu asystował autor pierwszego trafienia.
Sygnał do odrabiania strat miejscowym dał dopiero dziesięć minut przed końcem Chris Mueller. Zaledwie dwie minuty później wyrównał z podyktowanej "jedenastki" doświadczony Sacha Kljestan, a trzy minuty przed końcem losy tej pasjonującej konfrontacji rozstrzygnął po kapitalnej indywidualnej akcji w polu karnym rywali i strzale w krótki róg Dom Dwyer.
Dzięki drugiej wygranej z rzędu zespół z Florydy awansował na piąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. "Drwale" z Oregonu doznali natomiast trzeciej porażki i są na przedostatniej lokacie w klasyfikacji Konferencji Zachodniej.