MLS. Wspaniały gol Wayne'a Rooneya. Pokonał bramkarza strzałem z własnej połowy! [WIDEO]

lev radin / shutterstock.com
DC United wygrało z Orlando City 1:0. Jedyny gol meczu padł po fenomenalnym uderzeniu Wayne'a Rooneya.
Była 10. minuta meczu. Były reprezentant Anglii przejął piłkę na własnej połowie, spojrzał w kierunku bramki rywali, zauważył wysuniętego bramkarza i... kropnał z ponad 60 metrów. Trafił idealnie. Piłka przeleciała nad rozpaczliwie interweniującym Brianem Rowem i wpadła do siatki.
W drugiej połowie DC United było blisko podwyższenia wyniku. Ulises Segura trafił nawet do siatki, ale gol ostatecznie nie został uznany.
Rooney trafił do DC United latem 2018 roku. W tym sezonie rozegrał w MLS siedemnaście meczów. Strzelił w nich dziewięć goli i zaliczył cztery asysty.
Kamil Kaczmarek27 Jun 2019 · 07:37
Źródło: Twitter