MLS: Wysoka wygrana Chicago Fire, Nikolić bez gola

Shutterstock
Chicago Fire pokonało przed własną publicznością New England Revolution 4:1 w meczu Konferencji Wschodniej amerykańskiej ligi MLS.

Na Toyota Park w pierwszej połowie gole dla gospodarzy spotkania strzelali Matt Polster w 8. minucie oraz Juninho w 39. minucie. Bramkę dla przyjezdnych zdobył natomiast Kei Kamara w 24. minucie.

Po zmianie stron do siatki trafiali już tylko piłkarze z Chicago. Najpierw na listę strzelców wpisał się Michael de Leeuw w 49. minucie, a następnie wynik spotkania na 4:1 w doliczonym czasie gry ustalił Luis Solignac.

W barwach Chicago Fire wystąpił były piłkarz Legii Warszawa, Nemanja Nikolić. Reprezentant Węgier opuścił boisko w 82. minucie.

Podopieczni Veljko Paunovica zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, z kolei zespół, który prowadzi Jay Heaps plasują się na przedostatniej, 10. pozycji.