MLS: Znamy wszystkich finalistów konferencji

.facebook.com/portlandtimbers/
Portland Timbers przegrał u siebie z Houston Dynamo 1:2 w rewanżowym meczu półfinałowym Konferencji Wschodniej fazy playoffs amerykańskiej Major League Soccer. W pierwszym spotkaniu był bezbramkowy remis, więc o awans do wielkiego finału powalczy drużyna z Teksasu.
W 39. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Na listę strzelców wpisał się Darion Asprilla. Goście zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą. Do remisu doprowadził w 43. minucie Dylan Remick. Zwycięstwo oraz awans ekipie z Houston zapewnił w 77. minucie Mauro Manotas.
W finale Zachodu Seattle Sounders zagra z Houston Dynamo. Natomiast na Wschodzie o wielki finał powalczą Toronto FC i Columbus Crew. Pierwsze spotkania zostaną rozegrane 21 listopada. Rewanże zaplanowano na 29 i 30 listopada. Wielki finał odbędzie się 9 grudnia.
*****

Wyniki półfinałowych meczów konferencji fazy playoffs MLS rozegranych w niedzielę:
Toronto FC - New York Red Bulls 1:1 (0:0)

Bramka: Wright-Phillips 53.

Czerwone kartki: Altidore 45+2 - za drugą żółtą (Toronto FC) - Kljestan 45+2 - za drugą żółtą (New York Red Bulls).

Wyniki pierwszego meczu 2:1.

Awans: Toronto FC.
New York City - Columbus Crew 2:0 (1:0)

Bramki: Vila 16 (rzut karny), Struna 52.

Wynik pierwszego meczu: 1:4.