MMA. Polak bezlitośnie obity na gali UFC. To jego czwarta porażka z rzędu [WIDEO]

Polak bezlitośnie obity na gali UFC. To jego czwarta porażka z rzędu [WIDEO]
Oskar Piechota (11-4) przegrał kolejną walkę w UFC. Tym razem Polaka przez techniczny nokaut pokonał Marc-Andre Barriault (12-4). Pojedynek trwał dwie rundy.
Od początku walki Piechota nie mógł złapać swojego rytmu. Barriault zamykał go przy siatce, znacznie ograniczając repertuar manewrów Polaka, który miał duże problemy z rozwinięciem skrzydeł. Co prawda Piechota odpowiedział podbródkowym, ale to rywal był agresywny i stale wywierał presję.
Polak wyraźnie dał się wciągnąć w plan Kanadyjczyka. Zawodnik z Gdyni był do bólu przewidywalny w swoich działaniach. W końcówce pierwszej rundy Barriault znakomicie rozczytał próbę sprowadzenia i wyprowadził kilka ciosów w kontrze. Polaka uratował gong na przerwę.
W drugiej rundzie Piechota raz za razem był punktowany w stójce. Polak z każdą kolejną minutą wyglądał coraz gorzej. W końcu na Piechotę spadła lawina ciosów. Barriault trafił kolanem, a potem rozpoczął huraganowy atak, posyłając zawodnika z Gdyni na deski. Sędzia na 10 sekund przed końcem rundy był zmuszony przerwać pojedynek.
Tym samym Piechota przegrał czwartą walkę z rzędu w UFC. Porażka prawdopodobnie oznacza dla Polaka pożegnanie się z największą organizacją MMA na świecie.
Daniel Makarewicz21 Jun 2020 · 08:24