Monaco zremisowało z Nimes, grał Kamil Glik

CosminIftode/Shutterstock
W 6. kolejce Ligue 1 AS Monaco zremisowało na własnym boisku z Nimes Olympique 1:1. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Kamil Glik.
Piłkarze AS Monaco nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych. W Lidze Mistrzów przegrali z Atletico Madryt, a w Ligue 1 wygrali tylko raz. Dlatego też podopieczni Leonardo Jardima chcieli pokonać Nimes Olympique.
Lepiej spotkanie rozpoczęli jednak goście, którzy prowadzenie objęli w 19. minucie. Anthony Briancon skierował głową piłkę do siatki.
AS Monaco odpowiedziało w 27. minucie za sprawą Radamela Falcao, który golkipera rywali pokonał uderzeniem z dystansu.
W zespole gospodarzy przez cały mecz na placu gry przebywał Kamil Glik.
W tabeli Ligue 1 Nimes zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 8 punktów. AS Monaco jest natomiast dwunaste i ma na koncie 6 punktów.