MŚ U20. Francja wygrała drugi mecz na młodzieżowym mundialu

Francja wygrała drugi mecz na młodzieżowym mundialu
FIFA
Francja pokonała Panamę 2:0 (1:0) w pierwszym wtorkowym meczu drugiej kolejki grupy E piłkarskich MŚ U-20, które odbywają się w Polsce.
Na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy prowadzenie "Trójkolorowym" zapewnił minutę przed przerwą Dan Axel Zagadou, który zaskoczył golkipera rywali efektownym strzałem z kilku metrów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Siedem minut po zmianie stron podwyższył w sytuacji sam na sam Mickael Cuisance, któremu świetnie zagrywał w pole karne Moussa Diaby.
"Trójkolorowi" po drugim zwycięstwie w turnieju objęli prowadzenie w tabeli. Na zakończenie fazy grupowej zagrają jeszcze z Mali.
Ekipa z Ameryki Środkowej doznała natomiast pierwszej porażki i spadła na trzecią lokatę. 31 maja zmierzy się jeszcze z Arabią Saudyjską.
Kamil Kaczmarek28 May 2019 · 20:14