"MU nie jest tak niebezpieczny, jak kiedyś"

A.RICARDO / Shutterstock.com
Crystal Palace zremisowało na własnym stadionie z Manchesterem United (0:0) w ramach jedenastej kolejki Barclays Premier League. Pomocnik "Orłów", Yohan Cabaye uważa, że "Czerwonym Diabłom" brakuje skuteczności, przez co nie są tak niebezpieczne, jak w poprzednich latach.

- Pamiętam, że grałem przeciwko Manchesterowi, kiedy byłem jeszcze zawodnikiem Newcastle United. Wtedy bramka dla rywali mogła paść w każdej minucie meczu

Teraz nie mieli zbyt wielu okazji na strzelenie gola. W pierwszej połowie Wayne Rooney uderzał z rzutu wolnego i to było wszystko

Oczywiście, to wielki klub, którego zawodnicy potrafią utrzymać się przy piłce i notują wiele podań. Jeśli jednak jest się w dobrej formie i na boisku wykona się ciężką pracę, można skutecznie przeszkodzić im w stworzeniu niebezpiecznych sytuacji