Napastnik Sevilli: To bardzo ważne zwycięstwo

YouTube (Vietto w barwach Villareal)
Sevilla pokonała Olympique Lyon 1:0 we wtorkowym meczu grupy H Ligi Mistrzów. Luciano Vietto, napastnik drużyny z Andaluzji, który nie wykorzystał w tym spotkaniu rzutu karnego, powiedział, że drugiej połowie jego zespół zagrał na większej intensywności.

- Naprawdę ważne było dla nas zwycięstwo w tym meczu. Zwłaszcza po dobrym wyniku uzyskanym w meczu z Juventusem. Wygrana przed naszą publicznością jest dla nas czymś ogromnym -

W pierwszej połowie czegoś nam brakowało. Potrzebowaliśmy większej intensywności. W przerwie trener poukładał pewne rzeczy i spisywaliśmy się lepiej jako zespół, co pozwoliło nam sięgnąć po zwycięstwo. Staramy się grać bardzo intensywnie, utrzymywać się przy piłce i stwarzać sobie sytuacje. To nam się udaje