Napastnik w Ligue 1 stracił nad sobą kontrolę. Skopał śmietnik, wcześniej został wygwizdany [WIDEO]

Olympique Lyon przegrał wczoraj 1:2 ze Strasbourgiem. W trakcie spotkania Karl Toko Ekambi nie potrafił opanować emocji.
Mecz 19. kolejki Ligue 1 ułożył się tragicznie dla ekipy OL. Goście ze Strasbourga wyszli na dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Jeana Ahoulou i Habiba Diallo. Ten drugi gol padł po kuriozalnej akcji.
Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Alexandre Lacazette. Słabiej od Francuza spisywał się za to jego partner z ofensywy, Karl Toko Ekambi.
Słabo spisującego się Kameruńczyka zmieniono już w 58. minucie. Opuszczając murawę, napastnik został wygwizdany przez kibiców Lyonu.
30-latek był wyraźnie sfrustrowany okolicznościami oraz decyzją trenera Laurenta Blanca. Piłkarz po zmianie nie usiadł na ławce rezerwowych, ale udał się bezpośrednio do szatni. Po drodze kamery uchwyciły, jak Toko Ekambi demoluje napotkany po drodze kosz na śmieci.
Lyon w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Toko Ekambi i spółka zajmują obecnie dopiero ósmą lokatę w Ligue 1.
Adam Kłos15 Jan 2023 · 08:02
Źródło: Twitter