Zabrakło jednego gola! Zieliński strzela, ale Napoli żegna się z Ligą Europy [VIDEO]

Shutterstock
SSC Napoli wygrało na wyjeździe z RB Lipsk 2:0, ale z awansu cieszyli się Niemcy, którzy w pierwszym spotkaniu zwyciężyli 3:1. Bramkę dla gości zdobył Piotr Zieliński.
Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 32 minucie. Strzał Lorenzo Insigne z pola karnego wybił przed siebie bramkarz, do piłki dopadł Piotr Zieliński, który skierował ją siatki strzałem pod poprzeczkę.
W 86 minucie goście podwyższyli prawadzenie za sprawą Lorenzo Insigne. Więcej goli już jednak nie zobaczyliśmy i Włosi pożegnali się z Ligą Europy. Do awansu zabrakło im jednego gola.
Do 1/8 finału przebiły się także Zenit Sankt Petersburg, Atletico Madryt, Lazio Rzym, Sporting Lizbona, Olympique Lyon, Viktoria Pilzno i Dynamo Kijów. Wcześniej awans wywalczyły również Lokomotiw Moskwa i CSKA Moskwa.