Napoli - Sassuolo: Cały mecz Zielińskiego. Wynik meczu, składy, bramki

Cały mecz Zielińskiego, Milik na ławce. Zwycięstwo Napoli
Gennari Di Rosa / shutterstock.com
SSC Napoli pokonało u siebie US Sassuolo Calcio 2:0 (1:0) w przedostatnim niedzielnym meczu 8. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio San Paolo całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Piotr Zieliński. Arkadiusz Milik natomiast obserwował spotkanie z ławki rezerwowych.
Prowadzenie "Błękitnym" zapewnił już po trzech minutach gry Adam Ounas. Algierczyk wykorzystał błąd defensywy gości i mocnym strzałem pod poprzeczkę z pola karnego nie dał szans golkiperowi rywali. Osiemnaście minut przed końcem podwyższył kapitalnym uderzeniem z dystansu Lorenzo Insigne.
Dzięki szóstej wygranej w sezonie zespół z Kampanii umocnił się na drugiej lokacie w tabeli. "Neroverdi", którzy kończyli mecz w osłabieniu, doznali natomiast drugiej porażki z rzędu i pozostali na ósmej pozycji w klasyfikacji.