Napoli znów wygrywa, wyprzedzając AC Milan w tabeli Serie A. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński weszli z ławki

ph.FAB / Shutterstock.com
Genoa CFC przegrała u siebie z SSC Napoli 1:2 (0:1) w meczu 31. kolejki Serie A. W barwach gości zagrali Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.
Piłkarze z Neapolu objęli prowadzenie tuż przed przerwę. Dries Mertens oddał skuteczny strzał z linii pola karnego.
Gospodarze wyrównali w 49. minucie po strzale głową Edoardo Goldanigi. Goście odpowiedzieli w 66. minucie, kiedy Hirving Lozano wykorzystał sytuację sam na sam.
Na boisku pojawiło się dwóch Polaków. W barwach ekipy z Neapolu od 64. minuty grał Arkadiusz Milik, a od 82. minuty Piotr Zieliński. W drużynie gospodarzy rezerwowym był Filip Jagiełło.
W innym środowym spotkaniu ACF Fiorentina zremisowała u siebie bezbramkowo z Cagliari Calcio. Cały mecz w zespole z Florencji rozegrał Bartłomiej Drągowski, a w klubie z Sardynii Sebastian Walukiewicz.