Napoli znowu traci punkty i Juventus jest już w zasadzie mistrzem! Efektowny gol Stępińskiego [VIDEO]

sscnapoli.it
Piłkarze Chievo Werona pokonali przed własną publicznością FC Crotone 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu 36. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Marc'Antonio Bentegodi spotkanie z ławki rezerwowym rozpoczął Mariusz Stępiński. Napastnik reprezentacji Polski pojawił się na murawie dziewiętnaście minut przed końcem i jedenaście minut później świetnym wolejem z narożnika pola karnego podwyższył prowadzenie miejscowych.
Wcześniej do siatki rywali trafił po uderzeniu głową Valter Birsa.
Na gole Słoweńca i Polaka odpowiedział dopiero w doliczonym czasie gry Marco Tumminello. Dzięki ósmej wygranej w sezonie "Latające Osły" awansowały na piętnaste miejsce w tabeli. Zespół z Kalabrii po dwudziestej porażce spadł na szesnastą lokatę.
Kolejne punkty zgubiło SSC Napoli. Wicelider tabeli tylko zremisował u siebie z Torino FC 2:2. Na Stadio San Paolo od początku grał Piotr Zieliński, którego zmienił w drugiej połowie Słowak Marek Hamsik, autor drugiego gola dla "Błękitnych". Wcześniej za Belga Driesa Mertensa wszedł również Arkadiusz Milik.