NBA: Cavaliers ograli Raptors. Wielki mecz Jamesa

Keith Allison, wikicommons
W meczach ligi NBA rozegranych ze środy na czwartek Cleveland Cavaliers pokonało na własnym parkiecie Toronto Raptors 132:129.
W najciekawszym spotkaniu rozegranym minionej nocy czwartek Cleveland Cavaliers wygrało u siebie z Toronto Raptors 132:129. Jeszcze w połowie meczu to goście z Kanady prowadzili piętnastoma punktami.
W trzeciej kwarcie gospodarze zaczęli sukcesywnie odrabiać straty i po jej zakończeniu mieli już tylko cztery punkty mniej. W zaciętej końcówce spotkania więcej zimnej krwi zachowali Kawalerzyści, którzy zanotowali 42. zwycięstwo w sezonie.
W ekipie Cavs najskuteczniejszy był LeBron James, którzy rzucił 35 punktów i miał 17 asyst. W zespole Raptors najlepszy w ataku był Kyle Lowry, autor 24 punktów.
W Konferencji Wschodniej Raptors są liderem, a Cavs zajmują trzecie miejsce.
W innym spotkaniu Charlotte Hornets wygrało na wyjeździe z Brooklyn Nets 111:105, mimo że do przerwy to gospodarze wygrywali 19 punktami. Gości do wygranej poprowadził Dwight Howard, który rzucił 30 punktów i miał aż 30 zbiórek.