NBA. Denver Nuggets rozbili New York Knicks. Czternasta wygrana w sezonie

Denver Nuggets rozbili New York Knicks. Czternasta wygrana w sezonie
Michael Tipton / flickr
Koszykarze Denver Nuggets wygrali na wyjeździe z New York Knicks 129:92 w meczu NBA, rozegranym z czwartku na piątek. To czternasta wygrana ekipy z Kolorado w tym sezonie.
Do połowy drugiej kwarty spotkanie było wyrównane. Później goście zaczęli budować swoją przewagę, która na półmetku wynosiła 22 punkty.
W dwóch kolejnych zdołali nawet podwoić swoją przewagę, by ostatecznie zwyciężyć 129:92.
W barwach Denver Nuggets ciężar zdobywania punktów rozłożył się na większość zawodników. Najskuteczniejszy był Will Barton, autor 17 punktów.
W zespole gospodarzy w ataku najlepiej spisał się Mitchell Robinson, który rzucił również 17 punktów.
Nuggets po dwóch kolejnych porażkach, wrócili na zwycięską ścieżkę. Wygrali po raz czternasty w tym sezonie i są na drugim miejscu Konferencji Zachodniej.
Drużyna New York Knicks zanotowała osiemnastą przegraną w rozgrywkach i jest najsłabsza w Konferencji Wschodniej.