NBA. Isaiah Thomas wróci do Boston Celtics?

Isaiah Thomas wróci do Boston Celtics?
Źródło zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/rmtip21/3770285746

Isaiah Thomas może wrócić do Boston Celtics. Rozgrywający nie wyklucza, że trafi do drużyny z Massachusetts jako wolny agent.

Thomas nie rozstał się z Celtami w najlepszej atmosferze. W sierpniu 2017 roku został oddany do Cleveland Cavaliers w ramach wymiany za Kyrie Irvinga. Koszykarz był bardzo rozczarowany decyzją Danny'ego Ainge'a, generalnego menedżera Celtów.

Mimo tego, zawodnik, który obecnie gra w Denver Nuggets, nie wyklucza swojego powrotu do Bostonu. - Nigdy nie wiadomo - powiedział Thomas, cytowany przez "Boston Globe".

- Nie da się przewidzieć przyszłości. Jestem otwarty na wszystko. Teraz gram w Denver Nuggets, ale na koniec sezonu będę wolnym agentem. Wtedy nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Kto wie? - dodał.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

1
19 mar 2019 | 15:30
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mało gra..Cień siebie sprzed 2 sezonów
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.