NBA: Lakers odrobili straty i wygrali z Bykami

W jednym meczu NBA rozegrany z wtorku na środę Los Angeles Lakers pokonali Chicago Bulls 103:94. Była to ósma wygrana w sezonie zespołu z Miasta Aniołów.
Spotkanie lepiej rozpoczęli koszykarze z Chicago, którzy wygrali dwie pierwsze kwarty. Prowadzili już nawet różnicą 19 punktów. To jednak nie wystarczyło, by cieszyć się z wygranej.
W drugiej połowie meczu na parkiecie dominował zespół Los Angeles Lakers. Gospodarze odrobili straty, a w końcówce celnymi rzutami odskoczyli rywalom na kilka punktów.
Najskuteczniejsi w zwycięskiej ekipie byli Kyle Kuzma (22 pkt.) i Kentavious Caldwell-Pope (21 pkt.). Wśród „Byków” najwięcej punktów - 17 rzucił Denzel Valentine.
Dla Lakers była to ósma wygrana w sezonie. Zespół z Miasta Aniołów zajmuje ósme miejsce w Konferencji Zachodniej. Chicago Bulls natomiast jest dopiero 14. na Wschodzie.