NBA. Washington Wizards przegrali po dogrywce z Milwaukee Bucks. 55 punktów Bradleya Beala

Washington Wizards
Washington Wizards ulegli u siebie po dogrywce Milwaukee Bucks 134:137 w najbardziej zaciętym poniedziałkowym spotkaniu National Basketball Association.
Na parkiecie Capital One Arena gospodarzy nie uchroniła przed porażką znakomita postawa Bradleya Beala, który rzucił aż 55 punktów. Ponad połowę mniejszy dorobek zgromadził Shabazz Napier, który zanotował również siedem asyst.
Wśród gości, którzy roztrwonili przed dogrywką przewagę 71:51, prym wiódł Khris Middleton, który wywalczył 40 punktów oraz zaliczył po pięć zbiórek i asyst. 23 "oczka", dziesięć asyst i siedem zbiórek zapisał na swoim koncie Eric Bledsoe. 22 punkty i czternaście zbiórek dołożył natomiast Grek Giannis Antetokounmpo.
Trzecie zwycięstwo z rzędu umocniło "Kozły" na czele tabeli Konferencji Wschodniej. Stołeczni "Czarodzieje" doznały natomiast trzeciej przegranej z rzędu i pozostali na dziewiątym miejscu w klasyfikacji.