NBA: Wygrana Wizards w Nowym Jorku, sześć punktów Gortata

W meczu ligi NBA rozegranym ze środy na czwartek Washington Wizards wygrało z New York Knicks 118:113. Marcin Gortat zdobył dla zwycięskiej drużyny sześć punktów.
Koszykarze z Nowego Jorku nie byli ostatnio w dobrej formie i seryjnie przegrywali mecze. Minionej nocy zanotowali kolejną porażkę. New York Knicks ulegli we własnej hali Washington Wizards 113:118. Do przerwy gospodarze prowadzili różnicą 21 punktów, ale całą przewagę stracili w trzeciej kwarcie, którą przegrali 15:39.
Marcin Gortat w barwach stołecznej ekipy spędził na parkiecie 22 minuty. W tym czasie Polak zdobył sześć punktów, miał trzy asysty i zaliczył osiem zbiórek.
Dla nowojorczyków to już 36 przegrana w tym sezonie, zajmują oni jedenastą pozycję w Konferencji Wschodniej, gdzie Wizadrs są na czwartym miejscu.