Neymar - klasa! Co za gole Brazylijczyka! Barcelona ogrywa Juventus [VIDEO]

Natursports/Shutterstock
Jeśli jest ktoś, kto uważa, że 222 mln euro za Neymara to wygórowana kwota, to powinien przemyśleć swoje zdanie. Brazylijczyk strzelił dwie piękne bramki w meczu pomiędzy Barceloną, a Juventusem. Drużyna z Hiszpanii wygrała 2:1.
Spotkanie pomiędzy drużynami rozegrano w ramach International Champions Cup w Stanach Zjednoczonych. Na trybunach zasiadło ponad 82 tysiące widzów. Ci, którzy pojawili się na stadionie, oglądali świetnie widowisko.

Bohaterem spotkania został Neymar. Brazylijczyk strzelił dwie bramki. Najpierw skierował piłkę do siatki po podaniu z pierwszej piłki od Paco Alcácera. Bomba z ósmego metra trafiła prosto w okienko bramki Buffona. Była to 15. minuta meczu.
11 minut później Neymar pokazał, jakimi umiejętnościami dysponuje. Popisał się dryblingiem przez całe pole karne, minął kilku rywali i ponownie umieścił piłkę w siatce. Dzięki temu trafieniu Barcelona wyszła na prowadzenie 2:0.

Dla Juventusu honorową bramkę strzeli Chiellini po asyście Dybali. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Barcelony.
Całą drugą połowę w barwach Juventusu rozegrał Wojciech Szczęsny.

Juventus Turyn - FC Barcelona 1:2 (0:2)
Bramki: 63. Chiellini (Dybala) – 15. Neymar (Alcácer), 26. Neymar (Messi)
Juventus Turyn: Buffon (46. Szczęsny) – Lichtsteiner (46. De Sciglio), Benatia (69. Mandragora), Barzagli (46. Chiellini), Asamoah (60. Aléx Sandro) – Marchisio (46. Pjanić), S. Khedira (46. Rincón) – Sturaro (59. Costa), Lemina (59. Dybala), Bentancur (60. Cuadrado) – Mandžukić (60. Higuaín)
FC Barcelona: Cillessen (46. Ortolá) – Aleix Vidal (46. Semedo), Piqué (51. Marlon), Mascherano (46. Umtiti), Digne (46. Alba) – Rakitić (46. Denis Suárez), Samper (46. Busquets), Iniesta (51. Aleñá) – Messi (46. Arda Turan), Alcácer (46. L. Suárez), Neymar (46. Roberto).