Nice 1. liga: Miedź Legnica wygrała w Opolu

sport.lca.pl
Miedź Legnica pokonała na wyjeździe Odrę Opole 4:2 w pierwszym sobotnim meczu 3. kolejki Nice 1. ligi.
Dla gości spotkania dwa gole strzelił Jakub Vojtus. Słowacki napastnik wpisał się na listę strzelców w 66. oraz 75. minucie, kiedy pokonał golkipera rywali uderzeniem z rzutu karnego.
Po jednym trafieniu dla legniczan dołożyli natomiast Rafał Augustyniak w doliczonym czasie pierwszej połowy, a także Marquitos, który w 86. minucie również zamienił jedenastkę na gola.
Bramki dla gospodarzy zdobyli natomiast Marek Gancarczyk, który w 6. minucie otworzył wynik spotkania oraz Rafał Niziołek w 79. minucie.
Podopieczni Mirosława Smyły mają obecnie na koncie sześć punktów, z kolei zespół Ryszarda Tarasiewicza o jedno "oczko" mniej.
* * * * * *

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4 (1:1)

Bramki: Gancarczyk 6, Niziołek 79 - Augustyniak 45+1, Vojtus 66, Vojtus 75-karny, Marquitos 86-karny.