Nice 1. liga: Podbeskidzie na remis z Odrą Opole

Lukasb1992, wikipedia
Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało przed własną publicznością zremisowało z Odrą Opole 2:2 w sobotnim meczu 14. kolejki Nice 1. ligi.
Bielszczanie prowadzenie w tym spotkaniu objęli już w 3. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Paweł Tomczyk. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 27. minucie dzięki bramce Rafała Niziołka. 28-letni pomocnik pokonał golkipera rywali strzałem z dystansu.
Po zmianie stron również padły dwa gole. Najpierw w 73. minucie ustalił Tomasz Podgórski, który zdobył bramkę bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego. Następnie trafienie na wagę remisu zanotował Łukasz Winiarczyk w 86. minucie.
Podopieczni Mirosława Smyły zajmują obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli, z kolei drużyna Adama Noconia plasuje się na piątej pozycji.