Nice 1. liga: Podział punktów w Tychach

Tomaszek tomaszek, wikipedia
GKS Tychy przed własną publicznością zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:3 w pierwszym meczu 6. kolejki Nice 1. ligi.
Na Stadionie Miejskim w Tychach prowadzenie pierwsi objęli gospodarze. Już w 4. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Michał Fidziukiewicz i pokonał golkipera rywali.
Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Dimitar Ilivev, który wpisał się na listę strzelców w 45. minucie.
Po zmianie stron bramkę w 63. minucie zdobył Paweł Tomczyk, a w 70. minucie samobójcze trafienie zapisał na swoje konto Adrian Łuszkiewicz.
Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się wygraną Podbeskidzia, tyszanie zdołali strzelić dwa gole. Najpierw w 84. minucie do siatki rywala trafił Łukasz Bogusławski, a w doliczonym czasie gry Piotr Ćwielong.
GKS zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli, z kolei Podbeskidzie plasuje się na 14. pozycji.
* * * * * *

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:3 (1:1)

Bramki: Fidziukiewicz 4, Bogusławski 84, Ćwielong 90+1 - Iliev 45, Tomczyk 63, Łuszkiewicz 70-samobójcza.