Nice 1. liga: Raków i Chojniczanka ze zwycięstwami

Patryk012, wikipedia
Raków Częstochowa pokonał pogoń Siedlce 2:0, a Chojniczanka Chojnice wygrała z Drutex-Bytovią Bytów w meczach 17. kolejki Nice 1. ligi.
Na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach pierwszą bramkę zdobył Hubert Tomalski. Pomocnik w 36. minucie pokonał golkipera rywali w sytuacji sam na sam.
Drugie trafienie na rzecz ekipy z Częstochowy zapisał na swoje konto Piotr Malinowski, który wpisał się na listę strzelców w 83. minucie. Wynik na 3:0 dla Rakowa w doliczonym czasie gry ustalił Jakub Łabojko.
Zespół Marka Papuszyna zajmuje obecnie 4. miejsce w ligowej tabeli, z kolei drużyna Bartosza Tarachulskiego plasuje się na 9. pozycji.
W innym meczu tej serii gier Chojniczanka pokonała na wyjeździe Drutex-Bytovię 3:0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Emil Drozdowicz w 56. i 76. minucie, a jednego gola strzelił Adam Ryczkowski w 3. minucie.
Ekipa z Chojnic jest liderem Nice 1. ligi, a bytowianie okupują 12. lokatę.