Nicea przegrała z Olympique Marsylia. Zadecydował gol Payeta

Hombrey, wikicommons
Piłkarze OGC Nice ulegli u siebie Olympique Marsylia 1:2 (0:1) w drugim środowym zaległym meczu 3. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Allianz Riviera prowadzenie przyjezdnym w derbach Prowansji zapewnił efektownym uderzeniem z kilkunastu metrów Argentyńczyk Dario Benedetto. Dwadzieścia jeden minut po zmianie stron wyrównał z rzutu karnego Wylan Cyprien.
Radość miejscowych nie trwała jednak zbyt długo. Siedem minut później kolejną podyktowaną "jedenastkę" wykorzystał Dimitri Payet, rozstrzygając losy konfrontacji.
Podopieczni Andre Villasa-Boasa dzięki pierwszej wygranej w sezonie przesunęli się na trzynaste miejsce w tabeli. "Les Aiglons" doznali natomiast pierwszej porażki i spadli na piątą lokatę w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek28 Aug 2019 · 23:14